Kutsume seminarile Tartus28.03.2013

Koostöös Tartu Biotehnoloogia Pargiga kutsume seminarile, mis on suunatud eluteaduste valdkonna ettevõtetele ja nende töötajatele, teadus-arendusasutuste töötajatele, valdkonnaga seotud üliõpilastele jt. huvilistele.

Seminar toimub Tartu Biotehnoloogia Pargi III korruse seminariruumis 02.04.2013 algusega kell 14:00.

Seminar keskendub eluteaduste valdkonna intellektuaalse omandi kaitsele, käsitledes teemasid nagu mis on intellektuaalomand ja millal see tekib; kuidas intellektuaalomandit kaitsta ja mis on üldse valikud; mis on teistmoodi biotehnoloogia valdkonnas; kuhu suundub Euroopa patendisüsteem ning Eesti; ning tuuakse esile varasemaid kogemusi intellektuaalomandi kaitsmisel, erinevate liikumisteede/strateegiate ja kulude kohta ning tehakse sellest lähtuvaid järeldusi.

Seminari aruteluring kestab kuni 17:30-ni, peale mida on võimalus kohale tulnud ettevõtjatel ja huvilistel klubilises vormis väikese suupiste ja joogi saatel omavahel suhelda, kontakte ja kogemusi vahetada nii pikalt kuni juttu jätkub.

Info ja registreerimine: http://www.teaduspark.ee/et/uritused&nID=379

 

Tagasi uudiste nimekirja

Uudised

Muutused firma omanikeringis

Alates mai keskpaigast on firma nimi jällegi Sarap ja Partnerid Patendibüroo, sest senine äripartner Mikk Putk otsustas IO asjades aja maha võtta ning lahkus firmast.

29.05.2019 Loe edasi
Kliki, et näha RSS uudised Kliki, et postitada seinale Kliki, et säutsuda

Liitu meie uudiskirjaga!

Meie teenused on rahastatavad EASi innovatsiooniosaku toetusega! Võimaluste täpsustamiseks palume võtta meiega ühendust.