Profesionaalne täiendkoolitus27.06.2012

Juba hea mitu aastat arutatakse Euroopas patendivolinike täiendkoolituse üle ning Euroopa Patendiamet koostöös Euroopa Patendiakadeemiaga korraldab erinevaid seminare ning praktikaid.

Sellega seoses on meilgi hea meel teada anda, et Sarap ja Partnerid Patendibüroo patendivolinikud (Mikk Putk juuni-juuli, Margus Sarap oktoober) osalevad Münhenis Euroopa Patendiameti Patendiakadeemias (European Patent Academy) ekspertide täiendkoolitusel. Praktikaprogramm kestab kolm nädalat ning selle raames läbitakse põhjalik kursus Euroopa patendi taotlemise, ekspertiisi, jõustamise ja vaidlustamise teemadel, tutvutakse Euroopa Patendiameti ja patendiameti ekspertide tööga (vt EPO enda tutvustust), osaletakse vaidlusistungitel, töötatakse koos ekspertidega.

 

Tagasi uudiste nimekirja

Uudised

Ettevõtjatele: uuring uue patendisüsteemi kohta

Ajakiri Managing Intellectual Property viib läbi uurimust uue loodava patendisüsteemi kohta.

18.02.2015 Loe edasi
EAS avas arendusosaku toetuse

EAS avas toetusmeetme, mis on mõeldud ettevõtetele erinevateks eeluuringuteks uudsete toodete-, teenuste või tehnoloogiate väljatöötamisel ja intellektuaalomandi kaitseks.

29.01.2015 Loe edasi
Kliki, et näha RSS uudised Kliki, et postitada seinale Kliki, et säutsuda

Liitu meie uudiskirjaga!

Meie teenused on rahastatavad EASi innovatsiooniosaku toetusega! Võimaluste täpsustamiseks palume võtta meiega ühendust.