Profesionaalne täiendkoolitus27.06.2012

Juba hea mitu aastat arutatakse Euroopas patendivolinike täiendkoolituse üle ning Euroopa Patendiamet koostöös Euroopa Patendiakadeemiaga korraldab erinevaid seminare ning praktikaid.

Sellega seoses on meilgi hea meel teada anda, et Sarap ja Partnerid Patendibüroo patendivolinikud (Mikk Putk juuni-juuli, Margus Sarap oktoober) osalevad Münhenis Euroopa Patendiameti Patendiakadeemias (European Patent Academy) ekspertide täiendkoolitusel. Praktikaprogramm kestab kolm nädalat ning selle raames läbitakse põhjalik kursus Euroopa patendi taotlemise, ekspertiisi, jõustamise ja vaidlustamise teemadel, tutvutakse Euroopa Patendiameti ja patendiameti ekspertide tööga (vt EPO enda tutvustust), osaletakse vaidlusistungitel, töötatakse koos ekspertidega.

 

Tagasi uudiste nimekirja

Uudised

Muutused firma omanikeringis

Alates mai keskpaigast on firma nimi jällegi Sarap ja Partnerid Patendibüroo, sest senine äripartner Mikk Putk otsustas IO asjades aja maha võtta ning lahkus firmast.

29.05.2019 Loe edasi
Kliki, et näha RSS uudised Kliki, et postitada seinale Kliki, et säutsuda

Liitu meie uudiskirjaga!

Meie teenused on rahastatavad EASi innovatsiooniosaku toetusega! Võimaluste täpsustamiseks palume võtta meiega ühendust.