Osaleme Euroopa patendiinfo konverentsil17.10.2011

Osaleme 17.-20. oktoobril Iirimaal Kilkennys toimuval Euroopa Patendiameti patendiinfo uuringute konverentsil.

EPO Patent Information Conference 2011

Tegemist on Euroopa suurima patendiuuringute alase konverentsiga, kus kohal enamik olulisemaid patendiuuringute otsingumootorite ja patendiinfo andmebaaside pakkujatest. 

Konverentsil uurime, millised on uued arengud ja milliseid uusi uuringute vahendeid pakutakse. Lisaks võtame osa erinevatest koolitustest ning kontaktüritustest.

Konverentsi peamised teemad on patendiametite roll avatud infoühiskonnas, maailma suurima patendiadmebaasi Espacenet arengud, patentide automaattõlgetega seonduvad küsimused, uue rahvusvaheliselt standardiseeritud patendiklassifikaatori loomine, patenditaotluste online esitamise mõju patendiinfole, patendiinfo analüüsimise ja visualiseerimise vahendid, patendistatistika, näited praktikast ja palju muud.

Huvitavamatest seminaridest hoiame kursis ka oma kodulehe kaudu.

Tagasi uudiste nimekirja

Uudised

Muutused firma omanikeringis

Alates mai keskpaigast on firma nimi jällegi Sarap ja Partnerid Patendibüroo, sest senine äripartner Mikk Putk otsustas IO asjades aja maha võtta ning lahkus firmast.

29.05.2019 Loe edasi
Kliki, et näha RSS uudised Kliki, et postitada seinale Kliki, et säutsuda

Liitu meie uudiskirjaga!

Meie teenused on rahastatavad EASi innovatsiooniosaku toetusega! Võimaluste täpsustamiseks palume võtta meiega ühendust.