Hoiatus!05.10.2011

Meieni on jõudnud teave, et taotlejatele on abi pakkunud isikud, kes nimetavad ennast patendivolinikeks omamata tegelikult seda kutset.

Tuletame oma klientidele meelde, et patendivoliniku kutse saamiseks tuleb asja vastu huvi tundval isikul esmalt töötada neli aastat patendivoliniku käe all. Seejärel tuleb tal teha avaldus Majandusministeeriumi patendivoliniku kutsekomisjonile ning sooritada vastav kirjalik eksam, kas siis tegelemiseks kaubamärkidega või leiutistega või mõlemas valdkonnas (sellisel juhul tuleb sooritada positiivselt kaks eksamit).

Oleme arvamusel, et usaldama peaks siiski tegevaid profesionaalseid patendivolinikke, mitte isehakanuid odavat teenust pakkuvaid isikuid, sest kaitsmise alguses tehtud vead võivad hiljem valusasti kätte maksta. Eksami sooritanud ja riiklikusse patendivolinike registrisse kantud atesteeritud patendivolinike nimekiri on Patendiameti kodulehel: RIIKLIKUS PATENDIVOLINIKE REGISTRIS REGISTREERITUDPATENDIVOLINIKE NIMEKIRI

Teiseks hoiatame oma kliente, et niipea, kui teie taotlus avaldatakse andmebaasides hakkate te saame nn "õngitsuskirju", mille mõte on pakkuda olematut registreeringut ca 1500eur eest kuskil registris. Jällegi usaldage oma patendivolinikku, kes hoolitseb Teie taotluse käekäigu eest, nii et arved saavad tulla ainult temalt.

Tagasi uudiste nimekirja

Uudised

Muutused firma omanikeringis

Alates mai keskpaigast on firma nimi jällegi Sarap ja Partnerid Patendibüroo, sest senine äripartner Mikk Putk otsustas IO asjades aja maha võtta ning lahkus firmast.

29.05.2019 Loe edasi
Kliki, et näha RSS uudised Kliki, et postitada seinale Kliki, et säutsuda

Liitu meie uudiskirjaga!

Meie teenused on rahastatavad EASi innovatsiooniosaku toetusega! Võimaluste täpsustamiseks palume võtta meiega ühendust.