EU patent vol709.03.2011

Lõpuks saame teha viite Euroopa kohtu arvamusele 1/09 8.märtsist 2011, millega Euroopa kõrgem kohus andis hinnangu väljatöötatud Euroopa Ühenduse ja Euroopa Patendi kohtusüsteemi loomise eelnõule.

Euroopa kohtu arvates ei ole nimetatud eelnõus sätestatud ühtne patendiõigus (Ühenduse ja Euroopa patendikohus) vastavuses Euroopa Ühenduse (EU Treaty ja FEU Treaty) sätetega.

Püüame omaltpoolt nimetatud arvamusega tutvuda ning mõtiskleda, mismoodi oleks võimalik jätkata ühtse patendikohtu süsteemi loomist.

Saame lisada siia ka EU komisjoni pressiteate, milles tervitatakse !! Euroopa kohtu arvamust. Pressiteate kohaselt on EU arvamusel, et ühtse patendisüsteemi loomine Euroopas on õiguslikult erinev Euroopa Patendikohtu loomisest. Seega 10.märtsil toimuval Konkurentsikomisjoni istungil. kus jätkatakse nn "tõhustatud koostöö" hääletamist, võib nii mõndagi huvitavat kuulda.   

 

Tagasi uudiste nimekirja

Uudised

Ettevõtjatele: uuring uue patendisüsteemi kohta

Ajakiri Managing Intellectual Property viib läbi uurimust uue loodava patendisüsteemi kohta.

18.02.2015 Loe edasi
EAS avas arendusosaku toetuse

EAS avas toetusmeetme, mis on mõeldud ettevõtetele erinevateks eeluuringuteks uudsete toodete-, teenuste või tehnoloogiate väljatöötamisel ja intellektuaalomandi kaitseks.

29.01.2015 Loe edasi
Kliki, et näha RSS uudised Kliki, et postitada seinale Kliki, et säutsuda

Liitu meie uudiskirjaga!

Meie teenused on rahastatavad EASi innovatsiooniosaku toetusega! Võimaluste täpsustamiseks palume võtta meiega ühendust.