Sarap ja Partnerid Patendibüroo tutvustus ning patendivolinikud

Sarap ja Partnerid Patendibüroo asutajaks on Margus Sarap, kui 2008. aasta lõpul sai täis 15 aastat töötamist tööstusomandi valdkonnas. 2009. aasta lõpus ühinesid Sarap ja Partnerid Patendibüroo ning 2007. aasta lõpus Mikk Putk ja partnerite poolt asutatud ning algselt Tehnoloogiauuringute OÜ-na tegutsenud Patendibüroo NotaBene. Kahe patendibüroo ühinemise eesmärgiks oli soov pakkuda meie klientidele veelgi profesionaalsemat nõustamist õiguskaitse taotluste esitamisel ja menetlemisel, erinevate patendiuuringute ja teiste teenusete pakkumisel, mis aitavad ettevõtjatel paremini orienteeruda tööstusomandi maastikul. Aastal 2014. muutus meie ärinimi, uueks nimeks on Sarap ja Putk Patendibüroo OÜ. 2019 aasta maist on firma nimeks jällegi Sarap ja Partnerid Patendibüroo, sest Mikk Putk lahkus firmast võttes aja maha IO töödest. Kokkuleppel MikuPutkega jätkab Margus Sarap kõikide klientide nõustamist. 

 

 Margus Sarap
Eesti ja Euroopa patendivolinik, Eesti ja Euroopa kaubamärgi- ja disainivolinik, tegevjuht

Telefon: 747 7058

E-post: margus.sarap(A)patent.ee

Skype: bodsusms

Töötanud intellektuaalomandi valdkonnas alates 1993. aastast. Atesteeritud Eesti patendivolinik alates 2000. ja Euroopa patendivolinik alates 2002. aastast.

Peamised kogemused Eesti, Euroopa ja rahvusvaheliste (PCT) patendi ning kasulike mudelite taotluste koostamise ja esitamisega. PCT rahvuslike faaside kogemus mh Euroopas, Euraasias, USAs, Venemaal, Jaapanis jt riikides. Pikaajalised kogemused klientide esindamisel Euroopa Patendiametis, sh taotluste koostamisel ja esitamisel, ekspertide järelepärimistele vastamisel, Euroopa patentide jõustamisel liikmesriikides, kaebuste koostamisel.

Esindanud kliente Eesti kohtutes kasulike mudelite ja patendi vaidlustes.

Euroopa Patendivolinike Instituudi (epi) liige, epi finantskomitee, epi kutsehariduskomitee ja epi euroopa patendipraktikakomitee liige; epi tuutor; Eesti Patendivolinike Koja liige. Kutsekindlustuse poliis nr 12190012/2, kehtib kuni 14.05.2021.

Osalenud täiendõppel Taanis, USAs, Saksamaal.

Uudised

Muutused firma omanikeringis

Alates mai keskpaigast on firma nimi jällegi Sarap ja Partnerid Patendibüroo, sest senine äripartner Mikk Putk otsustas IO asjades aja maha võtta ning lahkus firmast.

29.05.2019 Loe edasi
Kliki, et näha RSS uudised Kliki, et postitada seinale Kliki, et säutsuda

Liitu meie uudiskirjaga!

Meie teenused on rahastatavad EASi innovatsiooniosaku toetusega! Võimaluste täpsustamiseks palume võtta meiega ühendust.